Środa, 12.06.2024 23:21

Wrocław - Panorama Starego Miasta

Panorama Starego Miasta - Wrocław
Link źródłowy

Wrocław kamera na panoramę Starego Miasta

Powyższy obraz z kamery to niestety jedynie nagranie archiwalne, lecz bardzo dobrze oddaje klimat stolicy Dolnego Śląska. Wrocław już w XVII wieku nazywany był kwiatem Europy. Wspaniałe zabytki Starego Miasta, które w dużej mierze zostały zniszczone przez działania wojenne, zostały odbudowane, dzięki czemu w dalszym ciągu mamy szansę poczuć niezwykły klimat przedwojennego Wrocławia.

Stare Miasto, Rynek z Ratuszem oraz Nowy Targ, a także Plac Solny to miejsca, które trzeba koniecznie odwiedzić będąc we Wrocławiu. Nie wolno także zapomnieć o Hali Stulecia położonej opodal fantastycznej Fontanny Multimedialnej, która jest nie małą atrakcją nie tylko dla dzieci ale i również, dla dorosłych. W wolnym czasie, chcąc uciec od miejskiego zgiełku, warto wybrać się do ogrodu zoologicznego, gdzie zamieszkuje ponad 7 tysięcy zwierząt.

Wrocław, tak jak każde miasto warto zwiedzać w ciągu dnia, kiedy mamy szansę lepiej się przyjrzeć zabytkowej architekturze, niemniej jednak na Rynek na Starym Mieście warto wybrać się także wieczorem. Kamienice oświetlone ciepłym światłem stwarzają niezwykle przyjemny klimat, czego dowodem jest powyższe nagranie z kamery.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.7 °C (54.8 °F)
  • prędkość wiatru: 0.82 km/h (0.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 75 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama Starego Miasta w miejscowości Wrocław

Panorama Starego Miasta

Powiązane kategorie z kamerą nr 547:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.