Niedziela, 25.02.2024 10:33

Wrocław - Panorama miasta

Panorama miasta - Wrocław
Link źródłowy

Wrocław kamera na panoramę miasta

Położony nad Odrą Wrocław, jest nie tylko pięknym miastem mogącym się poszczycić wieloma wspaniałymi zabytkami i parkami, ale też prężnie rozwijającym się ośrodkiem naukowym i badawczym.

Jedną z popularniejszych atrakcji stolicy Dolnego Śląska jest "Ogród Doświadczeń Humanitarium". Obiekt nie był promowany tak hucznie jak Warszawskie Centrum Nauki Kopernik, jednak jego oferta bogata jest w ciekawe wystawy, zajęcia i rozwijające kreatywność warsztaty organizowane zarówno dla osób indywidualnych, jak i całych grup. Humanitarium przynależy do Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ powołanego w celu rozwijania współpracy między ośrodkami edukacyjnymi, naukowymi i badawczymi w Polsce i na świecie. Centrum zajmuje się głównie biotechnologią, rozwojem biznesu i infrastrukturą badawczą.

Wrocław jest miastem, którego mieszkańcy dbają o rozwój, kreatywność i potrafią dążyć do osiągania coraz to nowych sukcesów. Miasto rozwija się i działa w różnych aspektach naukowych, doświadczalnych i kulturalnych, co daje wspaniałe szanse tym, którzy angażują się w podejmowane w mieście projekty.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 8.3 °C (46.9 °F)
  • prędkość wiatru: 3.32 km/h (2.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 78 %
  • kierunek wiatru: 150 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama miasta w miejscowości Wrocław

Panorama miasta

Powiązane kategorie z kamerą nr 544:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.