Sobota, 22.06.2024 05:53

Wrocław - Radio Wrocław

Radio Wrocław - Wrocław
Link źródłowy

Wrocław kamera w Radio Wrocław

Kamera zamontowana została w studio popularnej rozgłośni radiowej Radio Wrocław. Jest ono samodzielną rozgłośnią znanej w całym kraju spółki skarbu państwa Polskie Radio wypełniającej zadania publiczne w zakresie radiofonii. Stacja we Wrocławiu, nadaje na fali 102,3 FM, jej słuchanie możliwe jest w całym województwie dolnośląskim na różnych, zależnych od miejsca, częstotliwościach oraz w internecie.

Studio, którego wnętrze mamy okazję oglądać mieści się w budynku przy ul. Karkonoskiej 10. W niewielkim pomieszczeniu przeprowadzane są wszystkie audycje i wywiady, których słuchanie tak bardzo przypadło do gustu mieszkańcom Dolnego Śląska. Dzięki kamerze osoby, które jeszcze nigdy nie miały przyjemności odwiedzić rozgłośni radiowej, mają szansę zobaczyć jak wygląda pokój nagrań, jak zorganizowana jest praca studia, a nawet jak wygląda ich ulubiony prezenter.

Rozgłośnia posiada bardzo długą historię istnienia. Pierwsza audycja nadana została 29 września 1946 roku, radio już niedługo obchodzić będzie siedemdziesięciolecie działalności, co jest naprawdę imponują rocznicą.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.8 °C (64.1 °F)
  • prędkość wiatru: 12.42 km/h (7.72 mph)
  • wilgotność powietrza: 93 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 40 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Radio Wrocław w miejscowości Wrocław

Radio Wrocław

Powiązane kategorie z kamerą nr 561:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.