Czwartek, 07.07.2022 07:09

Wrocław - Sky Tower

Sky Tower - Wrocław

Wrocław kamera na Sky Tower

Powyższy obraz z kamery to nagranie archiwalne. Na pierwszym planie widoczna jest ulica Świdnicka biegnąca od południowo-wschodniego naroża Rynku na Starym Mieście w kierunku południowym.

W prawym górnym rogu obrazu z kamery widoczny jest najwyższy budynek we Wrocławiu, a także w Polsce (w kategoriach: wysokość do dachu oraz najwyżej położonego piętra) Sky Tower. Obiekt jest kompleksem mieszkalnym, biurowym i handlowo-usługowym. Położony jest na osiedlu Południe i składa się z trzech budynków. Najwyższy sięga 212 metrów, z planowanych pierwotnie 258. Dach usytuowany jest na wysokości 205 metrów, dla przykładu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, dach znajduje się na wysokości 188 metrów.

Na 49 piętrze Sky Tower usytuowany jest punkt widokowy, z którego, jak możecie się domyślić, roztaczają się fenomenalne widoki. Wjazd na samą górę odbywa się windą szybkobieżną, a bilet wstępu to koszt rzędu 5 i 10 zł w tygodniu, zaś w sobotę i niedzielę oraz święta odpowiednio 7 i 14 złotych za bilet ulgowy i normalny.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.2 °C (57.5 °F)
  • prędkość wiatru: 0.82 km/h (0.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Sky Tower w miejscowości Wrocław

Sky Tower

Powiązane kategorie z kamerą nr 552:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.