Poniedziałek, 29.05.2023 08:31

Wrocław - Scena letnia

Scena letnia - Wrocław

Wrocław kamera na scenę letnią teatru

Scena letnia, którą mamy możliwość oglądać dzięki kamerze, usytuowana jest na tyłach budynku Teatru Lalek, od strony Parku im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu. Ogród stosunkowo niedawno przeszedł całkowitą modernizację, której efekty możecie zobaczyć na kamerach udostępnionych w naszym serwisie.

Scena letnia to jedna z wielu atrakcji, które pojawiły się po modernizacji w parku. Przez całą wiosnę i lato na jej deskach odbywają się różne wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, a także przedstawienia teatralne. Park im. Mikołaja Kopernika stał się niezwykle atrakcyjnym miejscem, w szczególności dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi mogą tutaj biegać po trawnikach i wyznaczonych ścieżkach, a rodzice nie muszą się obawiać, że dziecko przy ewentualnym upadku skaleczy się szkłem z rozbitej butelki, lub ubrudzi odchodami psów, gdyż istnieje zakaz ich wprowadzania.

Nowością w parku jest tak zwana biała ławeczka, na której w każdą niedziele, zasiadają wybitni lekarze, którzy udzielają darmowych porad medycznych. Atrakcji na terenie Parku im. Mikołaja Kopernika czeka nas niesamowicie wiele, a o większości z nich możecie przeczytać w pozostałych opisach kamer z parku.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.3 °C (59.5 °F)
  • prędkość wiatru: 1.66 km/h (1.03 mph)
  • wilgotność powietrza: 63 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Scena letnia w miejscowości Wrocław

Scena letnia

Powiązane kategorie z kamerą nr 558:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.