Sobota, 18.05.2024 14:49

Wrocław - Plac zabaw

Plac zabaw - Wrocław

Wrocław kamera na plac zabaw w parku

Park im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu usytuowany jest przy ulicy Teatralnej, za Teatrem Lalek. Po modernizacji zakończonej w 2010 roku ogród bez wątpienia stał się miejscem bardzo bezpiecznym, komfortowym i wspaniale przygotowanym dla dzieci i ich rodziców, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku, a nie mogą sobie pozwolić na dłuższe podróże.

Sercem ogrodu jest oczywiście nowoczesny i kolorowy plac zabaw, który został stworzony z myślą o najmłodszych. Sprzęty zostały dostosowane do dzieci w różnym wieku. Najmłodsi mogą pobawić się w piaskownicy, zaś nieco starsi mają do dyspozycji zjeżdżalnie, huśtawki oraz niewielką ścianę wspinaczkową. Cały plac zabaw wyłożony jest miękką gumą, która złagodzi ewentualny upadek. Panie, muszą pamiętać o tym, że wejście na teren placu zabaw w szpilkach jest zabronione, dlatego też wybierając się do parku, warto założyć obuwie na płaskiej podeszwie. Plac zabaw jest oddzielony niskim ogrodzeniem od pozostałej części parku.

Park im. Mikołaja Kopernika bez wątpienia jest wspaniałym miejscem popołudniowego i weekendowego wypoczynku, czego dowodem są licznie odwiedzające ogród rodziny z dziećmi. Na najmłodszych w ogrodzie Staromiejskim czeka o wiele więcej atrakcji. Możecie o nich przeczytać w opisach pozostałych kamer z ogrodu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.3 °C (63.1 °F)
  • prędkość wiatru: 12.42 km/h (7.72 mph)
  • wilgotność powietrza: 67 %
  • kierunek wiatru: 190 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plac zabaw w miejscowości Wrocław

Plac zabaw

Powiązane kategorie z kamerą nr 556:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.