Sobota, 15.06.2024 21:23

Wrocław - Parkowa ścieżka

Parkowa ścieżka - Wrocław
Link źródłowy

Wrocław kamera na parkową ścieżkę

Jest pewne miejsce we Wrocławiu, w którym mimo, że położone jest w centrum miasta, możemy odpocząć w ciszy i spokoju, wsłuchując się w cichy szmer fontanny i chowając się pod drzewami od gorących promieni słońca.

Tym miejscem jest Park im. Mikołaja Kopernika położony opodal Teatru Lalek przy ulicy Teatralnej. Park stosunkowo nie dawno, bo zaledwie 5 lat temu, przeszedł całkowitą modernizację, która nadała mu zupełnie nowy, przyjemny wizerunek, dając mieszkańcom Wrocławia i turystom przyjeżdżającym do stolicy Dolnego Śląska fantastyczną zieloną enklawę. Tutaj, przy parkowej ścieżce, dzieci mogą bez obaw biegać po trawnikach, a rodzice nie muszą przejmować się tym, że dziecko padając na ziemię skaleczy się szkłem z potłuczonej butelki.

Sercem ogrodu Staromiejskiego jest kolorowy i nowoczesny, a przede wszystkim bezpieczny plac zabaw dostosowany do dzieci w różnym wieku. Wielką atrakcją przeznaczoną jedynie dla najmłodszych jest także karuzela, która została przywieziona z Francji i stylizowana jest na XIX-wieczną.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.4 °C (65.2 °F)
  • prędkość wiatru: 2.48 km/h (1.54 mph)
  • wilgotność powietrza: 83 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 40 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Parkowa ścieżka w miejscowości Wrocław

Parkowa ścieżka

Powiązane kategorie z kamerą nr 555:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.