Czwartek, 24.09.2020 12:39

Wrocław - Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy - Wrocław

Wrocław kamera w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy

Kamera zamontowana we Wrocławskim Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy umożliwia nam podglądanie przebiegu szkoleń, mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i zapoznanie kierowców ze sposobami zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom.

Kurs bezpiecznej jazdy może być świetną okazją do podniesienia swoich kwalifikacji, nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. W końcu z auta korzystamy także w celach służbowych, a dla pracodawców zwiększenie bezpieczeństwa wykwalifikowanego pracownika i floty samochodowej jest wręcz bezcenna. W czasie szkolenia uczestnicy mają szansę dowiedzieć się jakie taktyki szybkiej i bezpiecznej jazdy są najskuteczniejsze, jak reagować w sytuacjach niebezpiecznych, jakie możliwości i ograniczenia daje własne auto. Można także zweryfikować własne błędy popełniane przy prowadzeniu pojazdów i zlikwidować złe nawyki, które zmniejszają bezpieczeństwo na drodze.

Ośrodek, oprócz nauki bezpiecznej jazdy, oferuje także szkolenie z jazdy rajdowej. Może być to niesamowita frajda zarówno dla początkujących użytkowników aut, jak i dla tych, którzy przejechali już setki tysięcy kilometrów. Zastrzyk adrenaliny na kursie zapewni tor, po którym odbywa się jazda na czas oraz próby poślizgowe. O bezpieczeństwo i fachowe doradztwo dbają zawodnicy rajdowi znający doskonale tajniki panowania nad autem w różnych, nieraz ekstremalnych, warunkach.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 23.3 °C (73.9 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 53 %
  • kierunek wiatru: 220 °
  • zachmurzenie: 67 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1007 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w miejscowości Wrocław

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Powiązane kategorie z kamerą nr 571:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.