Piątek, 19.07.2024 11:47

Witów ↓

Witów - Stacja narciarska Witów-Ski

Link źródłowy

Kamera online z widokiem na stację narciarską Witów-Ski w Witowie

Stacja narciarska Witów-Ski to ośrodek znajdujący się w Witowie na wschodnich zboczach grzbietu Wierchów Orawicko-Witowskich między Magurą Witowską a Masnakovą. Na obrazie z kamery widzimy nowoczesny wyciąg, o przepustowości 2200 osób na godzinę. Łagodne stoki i zadbane otoczenie bez wątpienia umilą czas nie tylko osobom, które korzystają z tego obiektu sportowego ale także tym, którzy wolą spędzić czas mniej aktywnie.

Niedaleko znajduję się również wyciąg orczykowy idealny dla dzieci i osób początkujących. Istnieje tu także jeden z największych i najlepszych w Polsce snowparków dla snowboardzistów i narciarzy. Co więcej w 2006 roku powstała szkoła Jagny Marczułajtis - polskiej medalistki olimpijskiej. Po ciężkich i męczących wyczynach sportowych ośrodek zadbał także o żołądki i energię sportowców. Restauracje i regionalne karczmy znajdujące się na dole stacji oferują różnorodne dania i napoje, dzięki, którym nabierzemy siły na dalszą drogę.

Dzięki temu ośrodkowi narciarskiemu, a także wielu innym znajdującym się w okolicy pokochamy zimę, a negatywne skojarzenia z tą porą roku odejdą w zapomnienie. W naszym serwisie oprócz widoku z kamery na żywo można także sprawdzić aktualnie panujące warunki pogodowe w tym miejscu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20 °C (67.9 °F)
  • prędkość wiatru: 2.72 km/h (1.69 mph)
  • wilgotność powietrza: 54 %
  • kierunek wiatru: 6 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Witów-Ski w miejscowości Witów

Stacja narciarska Witów-Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 61:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.