Sobota, 18.05.2024 14:12

Wieżyca - Stacja narciarska

Stacja narciarska - Wieżyca

Wieżyca kamera na stację narciarską

Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo-Wieżyca to wspaniałe miejsce do zdrowego i aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Latem możemy tu pozjeżdżać na mountainboardzie, górskiej trójkołówce lub poszaleć w kulach wodnych, lecz kiedy spadnie śnieg ośrodek staje się największą stacją narciarską na Pomorzu.

Powyższy obraz pochodzi z kamery zamontowanej w pobliżu dolnej części stoku narciarskiego przy wyciągu orczykowym A. Wysokich gór na próżno szukać na Pomorzu, jednak trasy narciarskie tutaj wyznaczone powinny spełnić oczekiwania wszystkich tych, którzy jeżdżą na nartach w celach rekreacyjnych. Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo-Wieżyca posiada bardzo dobrze rozwinięte zaplecze gastronomiczne, noclegowe oraz narciarskie. W pobliżu stoku znajduje się wypożyczalnia i serwis sprzętu, restauracja, pizzeria oraz kilka punktów małej gastronomii.

Odwiedzając Kaszuby i przejeżdżając w pobliżu Wieżycy warto rozprostować kości w Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo-Wieżyca. W wolnym czasie, w ramach mniej aktywnego wypoczynku koniecznie zobaczcie dom, który stanął do góry nogami.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 21.8 °C (71.3 °F)
  • prędkość wiatru: 11.6 km/h (7.21 mph)
  • wilgotność powietrza: 43 %
  • kierunek wiatru: 120 °
  • zachmurzenie: 1 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Wieżyca

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 257:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.