Sobota, 13.04.2024 17:44

Wierchomla Mała - Stacja narciarska

Link źródłowy

Wierchomla Mała kamera na stację narciarską

Wierchomla Mała to niewielka wieś położona na terenie Beskidu Sądeckiego, obraz z kamery prezentuje przepiękny widok roztaczający się ze stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla.

Ośrodek narciarski w Wierchomli wyróżnia się znacząco na tle konkurencji w Beskidzie Sądeckim - dynamiczny rozwój, rozległe, szerokie tereny narciarskie oraz nowoczesna infrastruktura. Kompleks Dwie Doliny Muszyna oddaje do dyspozycji narciarzy ponad 10 kilometrów tras zjazdowych oraz 5 kilometrów tras biegowych. Niezwykłe jest połączenie dwóch miejscowości, Wierchomli oraz Szczawnika poprzez sieć wyciągów oraz tras narciarskich (samochodem odległość pomiędzy miejscowościami wynosi ponad 12 km).

Wierchomla to świetna propozycja na urlop dla amatorów białego szaleństwa oraz innych aktywności fizycznych. Miejscowość spokojnie spełni oczekiwania większości turystów zarówno zimą jak i latem. Niepowtarzalny klimat, sielankowa atmosfera oraz przepiękne panoramy roztaczające się z gór Beskidu Sądeckiego z pewnością ucieszą nie jedno serce i duszę.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.8 °C (58.7 °F)
  • prędkość wiatru: 3.69 km/h (2.29 mph)
  • wilgotność powietrza: 63 %
  • kierunek wiatru: 1 °
  • zachmurzenie: 43 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Wierchomla Mała

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 178:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.