Piątek, 19.07.2024 10:57

Szczyrk - Kompleks narciarski

Kompleks narciarski - Szczyrk

Kamera internetowa na górze Małe Skrzyczne z widokiem na okolicę

Przepiękny roztaczający się widok, zalesione wzgórza, które często są skąpane w chmurach, spośród których wyłaniają się szczyty Beskidu Śląskiego. Kamera znajduje się na górnej stacji Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego Czyrna-Solisko.

Szczyt góry Małe Skrzyczne należy do szlaku turystycznego, znajdującego się pomiędzy Malinowska Skałą a Górą Skrzyczne (1257 m n.p.m.). Trasy zaznaczone są na kamieniach i wbitych tyczkach, które są widoczne przy dobrej pogodzie, zaś podczas mgły i śnieżnych dni już nie, z tego względu trzeba uważać by nie zboczyć ze szlaku. Podejście na Małe Skrzyczne jest łagodne i nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku, dlatego tez bardzo często na szlakach można spotkać wycieczki szkolne i rodziny z dziećmi.

Zimą ośrodek narciarski położony na zboczach góry Małe Skrzyczne jest licznie oblegany przez amatorów jednej i dwóch desek. Czyrna-Solisko jest jednym z większych kompleksów narciarskich w Polsce, który zostanie zmodernizowany i powiększony do 2019 roku, przez słowackiego inwestora.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.3 °C (68.5 °F)
  • prędkość wiatru: 3.86 km/h (2.4 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 29 °
  • zachmurzenie: 92 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kompleks narciarski w miejscowości Szczyrk

Kompleks narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 90:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.