Niedziela, 25.02.2024 10:01

Szczyrk - Hala Pośrednia - Juliany

Hala Pośrednia - Juliany - Szczyrk

Kamera internetowa z widokiem na Halę Pośrednię (Juliany) w Szczyrku

Hala Pośrednia położona jest na północno-zachodnich stokach Małego Skrzycznego i jest idealnym miejscem dla snowboardzistów, w którym mogą podnosić swoje umiejętności oraz stawiać pierwsze kroki na desce. Znajduje się tu kilka skoczni z łagodnymi najazdami.

Co roku na zboczach Małego Skrzycznego organizowane są snowboardowe mistrzostwa Polski, blisko Hali Pośredniej w Salmopolu znajduje się parking oraz punkt gastronomiczny. Stąd też najlepiej zacząć jazdę na snowboardzie. Największym problemem turystów korzystających z wyciągów narciarskich w kompleksie Czyrna-Solisko są kolejki, czasem aby dostać się do wyciągu trzeba odczekać nawet 30 minut. Do 2019 roku ośrodek ma zostać zmodernizowany i rozbudowany, zwiększy się ilość wyciągów i ich przepustowość. Wypożyczalnie i serwis sprzętu znajdują się przy dolnych stacjach - Czyrnej i Solisku, przy 4 wyciągach znajdują się szkółki narciarskie dla dzieci.

Szczyrk jest bardzo dobrze przygotowany do przyjęcia turystów, znajduje się tu wiele kwater prywatnych jak i hoteli. Ośrodek narciarski Czyrna-Solisko jest oblegany przez turystów w sezonie zimowym - szukając spokojnego miejsca wypoczynku, bez tłumów i długich kolejek, urlopowicze zmuszeni są do wybrania mniej uczęszczanych ośrodków narciarskich.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6 °C (42.8 °F)
  • prędkość wiatru: 4.84 km/h (3.01 mph)
  • wilgotność powietrza: 63 %
  • kierunek wiatru: 167 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Hala Pośrednia - Juliany w miejscowości Szczyrk

Hala Pośrednia - Juliany

Powiązane kategorie z kamerą nr 97:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.