Sobota, 18.05.2024 16:40

Rzeczka ↓

Rzeczka - Kompleks wyciągów narciarskich

Kompleks wyciągów narciarskich - Rzeczka
Link źródłowy

Rzeczka kamera online na wyciąg narciarski

Rzeczka to niewielka, malownicza wieś położona u podnóża Gór Sowich w południowej części województwa dolnośląskiego. Miejscowość biegnie wzdłuż drogi z Walimia do Nowej Rudy.

Trasy Kompleksu Wyciągów Narciarskich Górnik położone są na północno-wschodnim zboczu góry Sokół. Do dyspozycji narciarzy zostały przygotowane trzy wyciągi orczykowe oraz jeden wyciąg talerzykowy. Wszystkie trasy biegnące wzdłuż wyciągów są sztucznie naśnieżane oraz ratrakowane, niestety nie wszystkie z nich są oświetlone. Mimo, że wyciągi są tylko cztery, narciarze do wyboru mają ponad sześć wariantów tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Z górnej stacji najdłuższego wyciągu orczykowego (540 m) do wyboru mamy aż 3 warianty zjazdu. Trasę łatwą, średnią oraz trudną. Wzdłuż pozostałych wyciągów biegną trasy łatwe.

W pobliżu Kompleksu Wyciągów Narciarskich Górnik działa kilka punktów gastronomicznych, w których serwowane są ciepłe posiłki. W wolnym czasie, w ramach odpoczynku warto się wybrać na wycieczkę do Podziemnego Miasta Osówka, które zwiedzać można przez cały rok.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.4 °C (54.3 °F)
  • prędkość wiatru: 4.09 km/h (2.54 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 200 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kompleks wyciągów narciarskich w miejscowości Rzeczka

Kompleks wyciągów narciarskich

Powiązane kategorie z kamerą nr 248:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.