Sobota, 13.04.2024 17:55

Poznań - Nadleśnictwo Babki

Nadleśnictwo Babki - Poznań
Link źródłowy

Poznań kamera w Nadleśnictwie Babki

Kamery mają coraz szersze zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Już od dawna używane są w medycynie, do ochrony, a także nagrywania i utrwalania najpiękniejszych momentów życia wielu ludzi. Coraz częściej, szczególnie w dużych miastach, spotkać możemy kamery prawie na każdej ulicy, lecz nawet 1% widoku z tych kamer nie jest udostępniony do internetu, a szkoda. Kamery są coraz mniejsze, lżejsze, i łatwo je schować, mogą być zamontowane praktycznie wszędzie, nawet w lesie. Wiele nadleśnictw montuje kamery, które pomagają złapać osoby wyrzucające śmieci do lasu, a nawet podpalaczy. Na szczęście powyższy obraz z kamery ma jedynie za zadanie umożliwić podglądanie na żywo każdemu, kto ma na to ochotę.

Przygotowania do montażu tej kamery trwały dość długo, gdyż trzeba było wybrać odpowiednie miejsce, a także przygotować "scenografię" po to, żeby zwierzęta chciały tu w ogóle przychodzić. Kolejną istotną rzeczą, która miała wpływ na miejsce montażu kamery, były możliwości doprowadzenia tutaj dobrego połączenia internetowego. Jakość obrazu z tej kamery może nie jest najwyższa, lecz jest na tyle dobra, że wprawne oko wypatrzy, co zwierzęta akurat dostają do jedzenia.

Kamera została wyposażona w podczerwień, dzięki której możliwe jest oglądanie leśnego reality show także nocą. Właśnie w godzinach nocnych i wieczornych odgrywają się tutaj najciekawsze "spektakle", kiedy zaglądają tutaj jelenie, dziki i jenoty. Kamera zamontowana jest na terenie Nadleśnictwa Babki położonym opodal Poznania.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.5 °C (68.8 °F)
  • prędkość wiatru: 9.11 km/h (5.66 mph)
  • wilgotność powietrza: 51 %
  • kierunek wiatru: 290 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Nadleśnictwo Babki w miejscowości Poznań

Nadleśnictwo Babki

Powiązane kategorie z kamerą nr 680:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.