Sobota, 25.05.2024 15:28

Poznań - Pływalnia Miejska Atlantis

Pływalnia Miejska Atlantis - Poznań
Link źródłowy

Poznań kamera na basen w Pływalni Miejskiej Atlantis

Kamera została zamontowana wewnątrz budynku Pływalni Miejskiej Atlantis położonej przy ulicy Stefana Batorego 101 w Poznaniu. Odświeżanie zdjęcia z kamery odbywa się co każde pięć minut, lecz jedynie w godzinach pracy pływalni.

Na obrazie z kamery widoczny jest basen sportowy. Jego długość wynosi 25 metrów, natomiast szerokość 12,5 m. Basen podzielony jest na sześć torów, które wyposażone są w słupki sportowe, a jego głębokość wynosi od 1,30 m do 1,80 m. Na tym basenie organizowane są zawody, mecze piłki wodnej, a także gry i zabawy dla dzieci. Temperatura wody wynosi 28 stopni Celsjusza. Specjalna konstrukcja przelewów umożliwia wyrównanie poziomu wody z wysokością posadzki.

Oprócz basenu sportowego, w budynku znajduje się także basen rekreacyjny i brodzik, w którym woda jest cieplejsza średnio o 5 stopni Celsjusza. Brodzik dla maluchów wyposażony jest w niewielką zjeżdżalnie, a jego głębokość wynosi 25 cm. Basen rekreacyjny przeznaczony jest dla nieco starszych dzieci, i jest to idealne miejsce do nauki pływania, jego głębokość wynosi zaledwie 110 centymetrów. Miłośnicy słodkiego lenistwa w wodzie, mają do dyspozycji basen z dyszami masującymi, gejzerem i wodospadem, natomiast niewielki dreszczyk emocji zapewni zjazd długą na 60 metrów zjeżdżalnią.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 24.3 °C (75.7 °F)
  • prędkość wiatru: 6.63 km/h (4.12 mph)
  • wilgotność powietrza: 51 %
  • kierunek wiatru: 140 °
  • zachmurzenie: 40 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Pływalnia Miejska Atlantis w miejscowości Poznań

Pływalnia Miejska Atlantis

Powiązane kategorie z kamerą nr 681:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.