Sobota, 18.05.2024 16:38

Poznań - Dworzec Główny

Dworzec Główny - Poznań
Link źródłowy

Poznań dworzec kolejowy

Kamera zamontowana została prawdopodobnie na budynku Centrum Targowego, a jej obiektyw skierowany został w stronę skrzyżowania ulicy Roosevelta, Głogowskiej oraz Mostu Dworcowego. Po prawej stronie obrazu z kamery widoczny jest Dworzec Główny w Poznaniu.

Okolica widoczna na powyższych zdjęcia, to właściwie pierwsze widoki, jakie mają szansę zobaczyć turyści przybywający do Poznania. Choć sąsiedztwo dworca nie zachwyca niczym szczególnym, to widać, iż miasto prężnie się rozwija. Bowiem tylko tuż obok dworca prowadzonych jest kilka budów. Jak każdy może się domyślić, okolice dworca należą do tłocznych, więc warto jak najszybciej się stąd zmyć.

Swoje pierwsze kroki w Poznaniu, celem zwiedzania, warto skierować na Stare Miasto. W przypadku Poznania, jest co zwiedzać. Trzeba wybrać się tutaj zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Bowiem doświadczymy zupełnie innych doznań estetycznych, w zależności od pory dnia i roku. Stare Miasto w Poznaniu jest dość rozległe, więc nie warto się śpieszyć i wybrać się na spokojny spacer z aparatem.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.2 °C (72 °F)
  • prędkość wiatru: 10.77 km/h (6.69 mph)
  • wilgotność powietrza: 40 %
  • kierunek wiatru: 150 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dworzec Główny w miejscowości Poznań

Dworzec Główny

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.