Niedziela, 25.02.2024 09:38

Park Narodowy Wielkiego Kanionu - Wjazd do PKN Wielkiego Kanionu

Wjazd do PKN Wielkiego Kanionu - Park Narodowy Wielkiego Kanionu
Link źródłowy

USA Arizona kamera wjazd do parku

Zdecydowanie nie jest to atrakcyjna kamera, bowiem ukazuje jedynie wjazd do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu, lecz dla turystów planujących tutaj przyjazd, może się przydać. Każdego roku PKN Wielkiego Kanionu odwiedzane jest przez kilka milionów turystów i ten trend się zwiększa. Kamera, udostępniająca powyższe zdjęcia, przekazuje obraz co 5 minut.

Jak już wspomnieliśmy Wielki Kanion odwiedzają miliony turystów każdego roku. Dlatego też możliwe, że Wasze wyobrażenie o cichym, odległym, czy spokojnym miejscu szybko znikną. Do większości punktów widokowych prowadzą asfaltowe ścieżki, a dodatkowo kursują tutaj autobusy. Warto jednak wybrać się w głąb parku, bo jak wiadomo im dalej, tym mniej ludzi. Wybierając się tutaj koniecznie trzeba przypilnować pełnej baterii w aparacie (lub w telefonie), bo jest co fotografować.

Swoją drogą, Wielki Kanion z pewnością rozkocha w sobie miłośników geologi, którzy mogą tutaj oszaleć ze szczęścia. Odnajdą się na miejscu także amatorzy fotografii... bo widoki zapierają dech w piersiach. Żadna kamera, żaden film, żadne zdjęcie nie odda majestatu Wielkiego Kanionu Kolorado, ale własnoręcznie zrobione zdjęcia będą najlepszą pamiątką.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 0.8 °C (33.5 °F)
  • prędkość wiatru: 0 km/h (0 mph)
  • wilgotność powietrza: 56 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wjazd do PKN Wielkiego Kanionu w miejscowości Park Narodowy Wielkiego Kanionu

Wjazd do PKN Wielkiego Kanionu

Powiązane kategorie z kamerą nr 1233:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.