Środa, 24.07.2024 16:39

Myślenice ↓

Myślenice - Myślenice-Ski - dolna stacja

Link źródłowy

Myślenice Ski kamera na trasę nr 2

Kamera została zamontowana tuż przy dolnej stacji czteroosobowej kolejki krzesełkowej w stacji narciarskiej Myślenice Ski, a obiektyw kamery skierowany został na dolną partię trasy czerwonej, na mapie ośrodka oznaczonej numerem 2.

Wspomniana kolej krzesełkowa, o długości 770 metrów, wyposażona została w czteroosobowe kanapy i obecnie jest kręgosłupem ośrodka Myślenice Ski. Postawiona została w 2005 roku, a wzdłuż niej wytyczone zostały dwie czerwono-niebieskie trasy zjazdowe. Długość widocznej na zdjęciach z kamery trasy, wynosi około 1100 metrów. Szczególnie w górnej części jest dość stroma, natomiast niżej na krótkim odcinku opada dość łagodnie, a następnie staje się ponownie bardzo stroma.

Niewidoczna na powyższych zdjęciach z kamery trasa nr 1, jest nieco łatwiejsza. Podobnie jak trasa nr 2, początkowo jest dość stroma, a następnie na sporym odcinku staje się znacznie łagodniejsza, i pod koniec ponownie opada dość znacząco. Nie polecamy tych tras początkującym narciarzom, bowiem pokonanie ich wymaga sporych umiejętności.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.9 °C (69.7 °F)
  • prędkość wiatru: 6.32 km/h (3.93 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 295 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Myślenice-Ski - dolna stacja w miejscowości Myślenice

Myślenice-Ski - dolna stacja

Powiązane kategorie z kamerą nr 1126:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.