Czwartek, 29.09.2022 12:42

Harbutowice - Stacja narciarska

Link źródłowy

Harbutowice kamera na stację narciarską

Obraz z kamery ukazuje dolną część stoku narciarskiego w nowo powstałej stacji narciarskiej na zboczach Szklanej Góry w Harbutowicach - wspaniałe miejsce letniego weekendowego wypoczynku, a od niedawna również i zimowego.

Szklana Góra jest całkowicie nową stacją narciarską, której pierwszy etap budowy zakończył się w styczniu 2014 roku. Niestety ze względu na brak śniegu, nie udało się jeszcze nikomu poszusować po dziewiczych terenach. W zbliżającym się sezonie narciarskim 2014/2015 ma zostać otwarty snowpark oraz zakończona budowa wyciągu dla dzieci. Na tą chwilę wyznaczona jest tylko jedna trasa zjazdowa po obu stronach kolejki napowietrznej. Oznaczona jest kolorem czerwonym a jej długość wynosi 950 metrów. Przy wyciągu działa szkółka narciarska dla dzieci w różnym wieku.

Turyści do dyspozycji mają parking na około 500 samochodów oraz bar z domowym jedzeniem. Nie mogło tu oczywiście zabraknąć serwisu i wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Nad bezpieczeństwem miłośników białego śniegu czuwa ratownik medyczny.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 9.6 °C (49.4 °F)
  • prędkość wiatru: 1.32 km/h (0.82 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 100 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1005 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Harbutowice

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 227:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.