Środa, 24.07.2024 17:39

Harbutowice - Szklana Góra Ski

Link źródłowy

Harbutowice kamera na Szklaną Górę Ski

W styczniu 2014 roku zakończono pierwszy etap budowy całkowicie nowej stacji narciarskiej Szklana Góra Ski, jednak przez brak śniegu oraz najcieplejszej od wielu lat zimy, trasy narciarskie nie zostały przygotowane. Miejmy nadzieję, że w zbliżającym się sezonie narciarskim 2014/2015 będziemy mieli możliwość wypróbowania nowych tras narciarskich.

Na obrazie z kamery widoczna jest czteroosobowa kolejka krzesełkowa o długości 760 metrów, która została wyposażona w system zabezpieczeń KID-STOP. Po obu stronach kolejki biegną trasy zjazdowe oznaczone kolorem czerwonym, które posiadają system sztucznego naśnieżania, są oświetlone oraz ratrakowane - a raczej dopiero będą. W zbliżającym się sezonie 2014/2015 planowana jest budowa snowparku oraz wyciągu dla dzieci. Przy dolnej stacji kolejki znajduje się punkt gastronomiczny, serwis oraz wypożyczalnia sprzętu i szkółka narciarska.

Harbutowice położone są zaledwie 25 kilometrów od Krakowa. Ośrodek narciarski Szklana Góra Ski ma duże szanse na pozyskanie sporej ilości klientów, a Harbutowice mogą stać się wspaniałym miejscem weekendowego wypoczynku Krakowian, nie tylko latem ale również i zimą.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.1 °C (66.4 °F)
  • prędkość wiatru: 5.44 km/h (3.38 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 293 °
  • zachmurzenie: 98 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Szklana Góra Ski w miejscowości Harbutowice

Szklana Góra Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 226:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.