Wtorek, 30.05.2023 15:57

Małe Ciche - Stok narciarski

Link źródłowy

Małe Ciche kamera na stoku narciarskim

Małe Ciche jest niewielką, urokliwą miejscowością położoną na Podhalu. Wieś zagubiona gdzieś pomiędzy górami, lasami, ulokowana w niewielkiej dolinie, zachowała sporo uroku tradycyjnej wsi góralskiej. Położenie Małego Cichego na uboczu sprawia, że to właśnie tu odnajdziemy w małej miejscowości spokój i ciszę, do czego nazwa świetnie nawiązuje.

Okiem kamery zobaczyć możemy czteroosobową kolejkę znajdującą się na stoku narciarskim ośrodka w Małym Cichym. Wzdłuż kolejki biegną dwie trasy niebieskie, które są wręcz idealne do nauki jazdy na nartach dla początkujących amatorów sportów zimowych. Ośrodek narciarski do dyspozycji narciarzy przygotował w sumie 5 tras zjazdowych oznaczonych kolorem niebieskim oraz malutki snowpark.

Parkingi zlokalizowane są przy dolnej stacji kolejki na stoku narciarskim w Małym Cichym oraz na Polanie Zgorzelisko, na której znajduje się pokaźny Hotel Tatry wraz z restauracją. Chyba jedną z większych zalet ośrodka jest wspaniała panorama Tatr rozciągająca się z polany, którą również podziwiać możemy podczas jazdy na nartach.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 10.5 °C (50.9 °F)
  • prędkość wiatru: 3.81 km/h (2.37 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 17 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Małe Ciche

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 193:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.