Sobota, 15.06.2024 21:43

Małe Ciche - Kompleks narciarski

Link źródłowy

Małe Ciche web kamera na kompleks narciarski

Małe Ciche to mała podhalańska miejscowość. Wieś urokliwie położona jest u podnóża Tatr na Pogórzu Bukowińskim, które jest częścią Pogórza Spisko-Gubałowskiego. Znajduje się tu drewniany kościół św. Józefa z końca lat 60. XX wieku, prowadzony przez dominikanów.

Kompleks narciarski widoczny na powyższym obrazie z kamery położony jest na zachodnich zboczach grzbietu pomiędzy szczytami Wierchu Zgorzelisko i Zadni Wierchu. Z górnej stacji czteroosobowej kolejki krzesełkowej znajdującej się na Polanie Zgorzelisko roztacza się przepiękna panorama Tatr, niewątpliwie jest to jedna z większych zalet ośrodka narciarskiego. Dolna stacja wcześniej wspomnianej kolejki znajduje się we wsi. Doskonale przygotowanych pięć tras narciarskich (niebieskie), które obsługiwane są przez 3 wyciągi orczykowe i dwie kolejki krzesełkowe zachęcają do całodziennego szusowania. Trasy są oświetlone, naśnieżane oraz ratrakowane.

Małe Ciche stanowić może świetną bazę wypadową do popularniejszych kurortów turystycznych np. Zakopanego czy Bukowiny Tatrzańskiej położonej zaledwie kilka kilometrów od wsi.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.3 °C (54.1 °F)
  • prędkość wiatru: 3.54 km/h (2.2 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 193 °
  • zachmurzenie: 23 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kompleks narciarski w miejscowości Małe Ciche

Kompleks narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 148:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.