Poniedziałek, 20.05.2024 12:09

Małe Ciche - Ośrodek narciarski

Link źródłowy

Male Ciche kamera IP na ośrodek narciarski

Mieszkańcom dużych miast mamy propozycję, z dala od tłumów ludzi, miejskiego zgiełku, gdzie jest czyste powietrze oraz sielankowa atmosfera - to wszystko na was czeka we wsi Małe Ciche! Widoczny na obrazie z kamery ośrodek narciarski znajduje się w wcześniej wspomnianej miejscowości, której nazwa oddaje w pełni jej charakter.

Kompleks narciarski Małe Ciche to pięć tras niebieskich, 3 wyciągi orczykowe, 2 wyciągi krzesełkowe oraz całkowicie darmowa, niesamowita, roztaczają się z górnej stacji kolejki krzesełkowej panorama Tatr. Na terenie ośrodka narciarskiego znajduje się wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego, punkty gastronomiczne, snowpark, sala zabaw dla dzieci oraz szkółka narciarska.

Miejscowość położona jest niecałe 15 kilometrów od Zakopanego oraz ok. 10 kilometrów od Bukowiny Tatrzańskiej, dzięki czemu z łatwością dotrzecie do Małego Cichego. Jest to miejsce, gdzie każdy odnajdzie ciszę, spokój, ucieszy oczy i duszę piękną panoramą Tatr oraz naładuje akumulatory na kolejne miesiące ciężkiej pracy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.3 °C (63.1 °F)
  • prędkość wiatru: 1.66 km/h (1.03 mph)
  • wilgotność powietrza: 45 %
  • kierunek wiatru: 57 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Małe Ciche

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 147:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.