Sobota, 25.03.2023 01:56

Małe Ciche - Kolej linowa

Link źródłowy

Małe Ciche kamera na kolej linową

Stacja narciarska Małe Ciche położona jest 12 kilometrów od Zakopanego, została wyposażona w nowoczesną kolej linową Zgorzelisko Express - wyciąg krzesełkowy o długości 750 metrów oraz 3 wyciągi orczykowe.

Na obrazie z kamery widoczna jest kolej linowa Zgorzelisko Express, jedna z większych atrakcji znajdujących się w ośrodku. W trakcie jazdy podziwiać można niesamowitą, przepiękną panoramę Tatr. Niezapomniany widok, który zostanie w naszej pamięci na bardzo długo. Przygotowano tu 5 tras narciarskich oznaczonych kolorem niebieskim o łącznej długości ponad 3 kilometrów, wszystkie oświetlane i sztucznie naśnieżane. W głównym budynku dolnej stacji znajduje się szkółka narciarska, stoiska sportowe, wypożyczalnia oraz serwis sprzętu narciarskiego. Po intensywnym dniu na stoku zregenerujemy swoje siły w jednym z szałasów lub punktów gastronomicznych.

Charakter miejscowości najlepiej oddaje jej nazwa Małe Ciche, znajdziemy tu miłośników białego szaleństwa ceniących sobie ciszę i spokój. Wieś stanowić może doskonałą alternatywę dla zatłoczonego Zakopanego.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 9.6 °C (49.3 °F)
  • prędkość wiatru: 1.43 km/h (0.89 mph)
  • wilgotność powietrza: 70 %
  • kierunek wiatru: 191 °
  • zachmurzenie: 95 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1005 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kolej linowa w miejscowości Małe Ciche

Kolej linowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 123:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.