Piątek, 23.02.2024 04:58

Małe Ciche - Stacja narciarska

Link źródłowy

Małe Ciche kamera na stację narciarską

Małe Ciche to niewielka wieś podhalańska położona w powiecie tatrzańskim, województwie małopolskim. Charakter miejscowości najlepiej oddaje jej nazwa, mała miejscowość, na uboczu, gdzie zaznamy bliskości przyrody oraz sielankowej atmosfery, która przyciąga turystów, szczególnie tych, którzy pragną ciszy i spokoju a przy tym posiadając możliwość spędzenia aktywnego wypoczynku.

Na obrazie z kamery widoczny jest czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, jedna z większych atrakcji ośrodka narciarskiego. Niewątpliwym atutem kolejki jest możliwość podziwiania podczas przejażdżki przepięknej panoramy rozciągającej się na Tatry. Stacja narciarska wyposażona jest w trzy wyciągi talerzykowe oraz dwa krzesełkowe, dodatkowo przygotowanych zostało pięć tras narciarskich oznaczonych kolorem niebieskim. Jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej pierwszej przygody z nartami jak i pielęgnowania zdobytych już umiejętności.

Zakopane położone jest niecałe 15 kilometrów od miejscowości Małe Ciche, dzięki czemu bez problemu możemy dojechać do zimowej stolicy Polski. Niezmotoryzowani turyści w tym celu skorzystać mogą z usług przewoźników prywatnych, których autobusy często kursują pomiędzy miejscowościami.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.5 °C (40.1 °F)
  • prędkość wiatru: 5.62 km/h (3.49 mph)
  • wilgotność powietrza: 96 %
  • kierunek wiatru: 193 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1000 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Małe Ciche

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 146:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.