Czwartek, 27.01.2022 14:54

Malbork - Most na Nogacie

Most na Nogacie - Malbork
Link źródłowy

Malbork kamera na most na Nogacie

Kamera prezentująca powyższy obraz została zamontowana w Malborku, a jej obiektyw skierowany jest w stronę rzeki Nogat i mostu przebiegającego nad nią. Most łączy Malbork z sąsiednią miejscowością Kałdowo.

Na prawym nabrzeżu rzeki Nogat, po stronie Zamku, wiedzie bulwar stwarzający doskonałe warunki spacerowe. Spacerując możemy podziwiać historyczne mury obronne, nowoczesną przystań żeglarską lub skorzystać z urządzeń zainstalowanych w Fit Parku. Amatorzy kontemplowania pięknych widoków mają do dyspozycji liczne ławeczki, na których mogą chwilę odpocząć. Niemniej interesujące jest także lewe nabrzeże rzeki Nogat, z którego podziwiać możemy fantastyczną panoramę zamku, a także widoczne w oddali zabytki Starego Miasta oraz nowoczesne centrum edukacyjne mieszące się w odnowionym budynku dawnej Szkoły Łacińskiej.

Malbork jest doskonałym miejscem do spędzenia zarówno krótkiego, jak i dłuższego urlopu. Liczne zabytki oraz ciekawa przyrodniczo okolica sprawia, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce, zarówno dla starszych, jak i młodszych turystów, którzy bardzo szybko nudzą się zwiedzając zabytki.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.8 °C (40.7 °F)
  • prędkość wiatru: 14.23 km/h (8.84 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 238 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1004 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Most na Nogacie w miejscowości Malbork

Most na Nogacie

Powiązane kategorie z kamerą nr 1021:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.