Sobota, 18.05.2024 15:31

Malbork - Lodowisko miejskie

Lodowisko miejskie - Malbork
Link źródłowy

Malbork kamera IP na lodowisko

Kamera zamontowana została na lodowisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malborku, usytuowanym na terenie parku nad rzeką Nogat, w odległości około 800 metrów od centrum miasta. Jest to miejsce szczególnie oblegane przez mieszkańców Malborka, bowiem latem każdy znajdzie tutaj zajęcie dla siebie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku dysponuje kąpieliskiem i przystanią jachtową oraz żeglarską. Ponadto amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji także halę sportową, ścianę wspinaczkową, korty tenisowe i lodowisko. Z myślą o najmłodszych ustawiony tutaj został plac zabaw. Ośrodek jest znakomicie przygotowany również do podjęcia turystów, bowiem w jego obrębie znajdziemy domki campingowe 2-pokojowe wraz z łazienką i WC, a także pole namiotowe oraz pełne zaplecze sanitarne i kuchnię turystyczną. Nocleg w tym miejscu to doskonała propozycja dla osób szukających najtańszego zakwaterowania.

Na terenie OSiRu organizowane są liczne imprezy kulturalne, a także sportowe. Istnieje również możliwość zorganizowania tutaj obozów letnich dla dzieci i młodzieży. Oprócz doskonałej infrastruktury turyści mogą skorzystać z lekcji gry w tenisa ziemnego lub nauki jazdy konnej, natomiast amatorzy sportów wodnych mogą wypożyczyć kajaki.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 24.4 °C (75.9 °F)
  • prędkość wiatru: 7.6 km/h (4.72 mph)
  • wilgotność powietrza: 52 %
  • kierunek wiatru: 145 °
  • zachmurzenie: 1 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Lodowisko miejskie w miejscowości Malbork

Lodowisko miejskie

Powiązane kategorie z kamerą nr 1024:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.