Środa, 24.07.2024 18:43

Limanowa ↓

  • Stacja narciarska

Limanowa - Stacja narciarska

Link źródłowy

Limanowa-Ski kamera na stację narciarską

Limanowa-Ski położona jest województwie małopolskim, powiecie limanowskim na terenie Beskidu Wyspowego. Stacja narciarska jest stosunkowo młoda, powstała zaledwie kilka lat temu, jednak mimo wszystko już cieszy się dużą popularnością.

Stoki narciarskie w Limanowej usytuowane są w kotlinie górskiej co zapewnia wysoką ilość opadów śniegu. Na Łysą Górę dostaniemy się dzięki nowoczesnej czteroosobowej kolejce krzesełkowej, która w ciągu pięciu minut wwiezie nas na sam szczyt, z którego do wyboru mamy dwie trasy zjazdowe. Niebieska odpowiednia jest dla narciarzy początkujących, jest to trasa widokowa, rekreacyjna, o długości 1000 metrów zaś czerwona, przeznaczona jest dla doświadczonych narciarzy - stromy początek oraz łagodny koniec przy dolnej stacji, długość trasy wynosi 700 metrów.

Przy górnej stacji kolejki krzesełkowej znajduje się punkt gastronomiczny, z którego podziwiać możemy Tatry, Pieniny, Gorce oraz Beskid - niewątpliwie jest to miejsce, gdzie warto wypić ciepłą herbatę rozkoszując się przepięknymi widokami roztaczającymi się z restauracji. Śnieg w stacji narciarskiej Limanowa-Ski często pojawia się już w listopadzie a znika dopiero pod koniec kwietnia.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.1 °C (62.8 °F)
  • prędkość wiatru: 4.41 km/h (2.74 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 277 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Limanowa

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 183:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.