Środa, 24.07.2024 17:30

Miasta z Kamerami ↓

Kamery w powiecie limanowskim (6)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Powiat limanowski - opis

Powiat limanowski położony jest w środkowej części województwa małopolskiego i obejmuje swoimi granicami większą część Beskidu Wyspowego i północne stoki Gorców.

Dlaczego akurat ziemie powiatu limanowskiego powinniśmy wybrać jako miejsce wypoczynku? Podczas wędrówek szlakami górskimi, poczujemy i zobaczymy bajkowe widoki, dziką przyrodę, pooddychamy świeżym powietrzem, ponad to na terenie powiatu limanowskiego znajdują się także cenne zabytki historii, a najważniejsze z nich to: Bazylika Matki Boskiej Bolesnej, Zespół Cmentarzy Wojennych na wzgórzu Jabłoniec, Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej.

Powiat limanowski to miejsce gdzie odnajdziemy spokój i harmonię. Bardzo często tereny powiatu odwiedzane są przez całe rodziny a także osoby uciekające od miejskiego zgiełku. Tutaj sezon trwa cały rok, w okresie letnim przygotowane są dla turystów szlaki piesze i rowerowe, zaś zimą ośrodki narciarskie: Śnieżnica w Kasinie Wielkiej, stacja Laskowo-Kamionna a także wiele innych.

Powiat limanowski graniczy z powiatami, które są równie atrakcyjne turystycznie, a przekonać się o tym możecie wyszukując kamerki z obrazem online w naszym serwisie. 

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.