Sobota, 18.05.2024 15:14

Krynica Morska - Plaża

Link źródłowy

Krynica Morska kamera nad morzem

Największym dobrodziejstwem Krynicy Morskiej jest wspaniała, piaszczysta i zadbana plaża, na której turyści bardzo chętnie oddają się błogiemu lenistwu i kąpielom wodnym. Dodatkowym atutem miasteczka są stosunkowo niedawno odkryte solanki.

Krynica Morska położona jest na Mierzei Wiślanej, dzięki czemu tutejsza plaża jest bardzo szeroka, a piasek bardzo drobny i żółty, a przy tym bardzo przyjemny. Plaża jest strzeżona na odcinku około 500 metrów, od przejścia przy ul. Marynarzy do ośrodka wczasowego Neptun. W tym miejscu warto wspomnieć, że zejścia na plażę są przystosowane do osób niepełnosprawnych. W pobliżu znajdują się prysznice, punkty handlowo-usługowe, a także punkty gastronomiczne, gdzie po kąpieli turyści mogą coś przekąsić. Nie każdy wie, że w pobliżu Krynicy Morskiej znajduje się niestrzeżona plaża dla naturystów.

Wiele osób może zadziwić fakt, że po Krynicy Morskiej dosłownie biegają dziki. Możemy je spotkać praktycznie na terenie całego miasta. Stają się one agresywne, kiedy czują się zagrożone lub zostają sprowokowane. Dodatkowym impulsem może być nasz czworonożny przyjaciel, którego na urlop do Krynicy lepiej ze sobą nie zabierać, gdyż może się to skończyć również źle dla nas.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.3 °C (64.9 °F)
  • prędkość wiatru: 8.13 km/h (5.05 mph)
  • wilgotność powietrza: 58 %
  • kierunek wiatru: 99 °
  • zachmurzenie: 2 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Krynica Morska

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 374:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.