Sobota, 15.06.2024 21:26

Kasina Wielka - Wyciąg krzesełkowy

Wyciąg krzesełkowy - Kasina Wielka

Kasina Wielka kamera na wyciąg krzesełkowy

Pomiędzy górami Beskidu Wyspowego zlokalizowana jest wieś Kasina Wielka, miasto rodzinne Justyny Kowalczyk. Miejscowość położona jest w powiecie limanowskim, województwie małopolskim.

Na obrazie z kamery widoczna jest dolna stacja czteroosobowego wyciągu krzesełkowego położonego na terenie ośrodka narciarskiego Śnieżnica w Kasinie Wielkiej. Wyciąg ma długość 1100 metrów a czas wjazdu zajmuje ok. 7 minut. Stacja narciarska Śnieżnica nie należy do największych, trzy trasy zjazdowe oznaczone kolorem zielonym, niebieskim oraz czerwonym obsługiwane są przez dwa wyciągi. W pobliżu dolnej stacji kolejki znajduje się punkt gastronomiczny grill/bar, który zobaczyć możecie dzięki kamerze udostępnionej w naszym serwisie.

Ciekawostką może być fakt, iż przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego biegnie stara linia kolejowa. Opodal ośrodka narciarskiego znajduje się budynek dawnej stacji, gdzie perony zimą służą jako parking dla samochodów. Niestety stara linia kolejowa jest w dużej części nie przejezdna a szkoda, ułatwiłoby to dotarcie do Kasiny Wielkiej niezmotoryzowanym turystom.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.9 °C (60.6 °F)
  • prędkość wiatru: 3.19 km/h (1.98 mph)
  • wilgotność powietrza: 83 %
  • kierunek wiatru: 171 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wyciąg krzesełkowy w miejscowości Kasina Wielka

Wyciąg krzesełkowy

Powiązane kategorie z kamerą nr 198:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.