Sobota, 18.05.2024 16:04

Kasina Wielka - Stok narciarski

Stok narciarski - Kasina Wielka

Kasina Wielka kamera na trasę zjazdową

Kasina Wielka to mała wieś położona w województwie małopolskim na terenie Beskidu Wyspowego, która dzięki sukcesom Justyny Kowalczyk stała się niesłychanie popularna i licznie odwiedzana przez turystów.

Trasa widoczna na obrazie z kamery znajduje się na stacji narciarskiej Śnieżnica. Trzy doskonale przygotowane trasy o różnym stopniu trudności zachęcają turystów do aktywnego wypoczynku, wszystkie są sztucznie naśnieżane i oświetlone, co pozwala na szusowanie po stokach do późnych godzin wieczornych. Na terenie ośrodka narciarskiego znajduje się czteroosobowa kolej linowa oraz wyciąg talerzykowy. Przy górnej stacji kolejki napowietrznej położony jest punkt widokowy, gastronomiczny oraz strefa wypoczynku, zaś przy dolnej mieści się szkółka narciarska, karczma oraz wypożyczalnia i serwis sprzętu.

Kasina Wielka jest niezwykle atrakcyjną turystycznie miejscowością, przechodzi przez nią wiele szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie okolicznych oraz dalszych wzniesień Beskidu Wyspowego. Miejsce położone na uboczu, sielankowa atmosfera oraz świeże powietrze niewątpliwie sprzyja udanemu wypoczynkowi.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.1 °C (64.5 °F)
  • prędkość wiatru: 3.32 km/h (2.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 59 %
  • kierunek wiatru: 58 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Kasina Wielka

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 129:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.