Piątek, 19.07.2024 11:42

Jurgów - Stacja narciarska

Link źródłowy

Kamera na żywo na górną część Stacji Narciarskiej w Jurgowie

Na obrazie z kamery online możemy podziwiać kolejną malowniczo położoną stację narciarską w Jurgowie, znajdującą się na zachodnim zboczu Górkowego Wierchu (1046 m n.p.m.) u stóp Tatr Bielskich.

Stacja Narciarska w Jurgowie to aż 4 km tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Jedna z nich posiada homologację FIS uprawniającą do organizacji zawodów slalomowych. Ponadto przygotowanych zostało jeszcze sześć innych tras, które zadowolą nie tylko początkujących ale również doświadczonych narciarzy. Znajduje się tu także trasa przeznaczona do narciarstwa biegowego, udostępniana przy odpowiednich warunkach pogodowych. Polecana jest głównie miłośnikom pięknych widoków, którzy podczas wyprawy mogą podziwiać otaczającą ich panoramę Tatr Bielskich.

Dzięki swojemu położeniu, 3 km do granicy słowackiej, Jurgów jest znakomitą bazą wypadową w Tatry Wysokie, będące jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych naszych południowych sąsiadów. To także dobra alternatywa w przypadku gdy warunki pogodowe uniemożliwią szaleństwa na śniegu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.5 °C (72.6 °F)
  • prędkość wiatru: 3.38 km/h (2.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 56 %
  • kierunek wiatru: 59 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Jurgów

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 107:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.