Poniedziałek, 20.05.2024 12:01

Zwardoń ↓

Zwardoń - Stacja narciarska Zwardoń-Ski

Link źródłowy

Zwardoń kamera ip na stację narciarską

Zwardoń to niewielka wieś położona przy granicy ze Słowacją, około 30 kilometrów od Żywca. Jeszcze kilka lat temu miejscowość stanowiła jedynie przystanek na drodze do naszych południowych sąsiadów, jednak dzięki inwestycji w infrastrukturę a przede wszystkim powstaniu stacji narciarskiej Zwardoń-Ski, wieś stałą się punktem docelowym wielu turystów z kraju.

Zwardoń-Ski jest młodą stacją narciarską, która powstała pod koniec 2012 roku na zboczach Rachowca. Do dyspozycji miłośników białego szaleństwa zostało oddanych ponad 10 kilometrów tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Trasy obsługiwane są przez nowoczesną czteroosobową kolej krzesełkową oraz wyciągi orczykowe. Wszystkie są naśnieżane oraz oświetlone. Doświadczeni miłośnicy nart i snowboardów z pewnością chętnie skorzystają z przygotowanego snowparku, gdzie zjazd podniesie niejednej osobie poziom adrenaliny we krwi.

W skład kompleksu narciarskiego wchodzi szkółka narciarska, serwis i wypożyczalnia sprzętu oraz punkty gastronomiczne, w tym karczma z regionalnymi daniami. Stacja narciarska Zwardoń-Ski jest jeszcze młoda i niezbyt popularna, dzięki czemu nie uświadczymy tu jeszcze długich i nie kończących się kolejek, których tak wszyscy nie cierpimy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.6 °C (72.6 °F)
  • prędkość wiatru: 1.88 km/h (1.17 mph)
  • wilgotność powietrza: 38 %
  • kierunek wiatru: 234 °
  • zachmurzenie: 89 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Zwardoń-Ski w miejscowości Zwardoń

Stacja narciarska Zwardoń-Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 188:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.