Sobota, 13.04.2024 17:47

Zwardoń - Ośrodek narciarski

Link źródłowy

Zwardoń kamera online na ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski Zwardoń-Ski położony jest na zboczach Rachowca, powstał zaledwie 2 lata temu. Ośrodek teni z pewnością przypadnie do gustu narciarzom, którzy nie chcą tracić czasu w oczekiwaniu na swoją kolej przy wyciągach narciarskich.

Dojeżdżając do stacji narciarskiej Zwardoń-Ski rzuca się w oczy niewielki drewniany budynek, w którym mieści się kasa, niewielka restauracja oraz wypożyczalnia sprzętu. Niestety dużą wadą jest brak "normalnych" ubikacji przy dolnej stacji, na tą chwilę są to kabiny toaletowe typu toi toi. Po wejściu już na teren ośrodka narciarskiego widzimy dolną stację kolejki krzesełkowej, która dość szybko wwozi nas na górę a osłona z drzew skutecznie chroni przed wiatrem. Ochronne pasmo drzew niestety kończy się, na szczęście stosunkowo blisko górnej stacji kolejki. Trasy zjazdowe są świetnie przygotowane, sprawnie naśnieżane oraz co najważniejsze, nie traci się czasu w długich kolejkach do wyciągu.

Dla dzieci również zostały przygotowane atrakcje m.in. polany Kubusia oraz snowpark. Przy górnej stacji narciarskiej położony jest punkt gastronomiczny, w którym znajdują się już normalne ubikacje.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.9 °C (62.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.56 km/h (2.21 mph)
  • wilgotność powietrza: 63 %
  • kierunek wiatru: 287 °
  • zachmurzenie: 64 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Zwardoń

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 189:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.