Sobota, 15.06.2024 22:26

Istebna - Stok narciarski

Stok narciarski - Istebna
Link źródłowy

Istebna kamera na stoku narciarskim

Ośrodek narciarski Złoty Groń położony jest na zboczach góry o tej samej nazwie, jest to również najpopularniejszy teren narciarski w Istebnej. W sąsiedztwie stacji Złoty Groń położony jest kompleks Zagroń oraz stok narciarski Chichot, ten ostatni objęty jest jednym karnetem ze Złotym Groniem.

Ośrodek w ostatnich latach przeszedł całkowitą modernizację, która zakończyła się w 2012 roku, dzięki czemu narciarze do dyspozycji mają całkowicie nową infrastrukturę. Największą atrakcją Złotego Gronia bez wątpienia jest sześcioosobowa kolejka krzesełkowa - jedyna w całym Beskidzie Śląskim. Wytyczone zostały trzy główne trasy, które oferują kilka wariantów zjazdów, dzięki czemu trasy szybko nie powinny się znudzić.

Razem z wyciągiem Chichot ośrodek oddaje do dyspozycji ponad 2.5 kilometrów stoków narciarskich, które obsługiwane są przez wyciąg krzesełkowy oraz dwa wyciągi talerzykowe. Przy dolnej stacji zlokalizowane są punkty gastronomiczne, szkoła narciarska oraz bezpłatny wyciąg dla dzieci w Parku Śnieżnym Białego Misia.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.4 °C (59.7 °F)
  • prędkość wiatru: 3.2 km/h (1.99 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 165 °
  • zachmurzenie: 47 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Istebna

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 201:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.