Poniedziałek, 20.05.2024 10:37

Rzyki - Stok narciarski

Stok narciarski - Rzyki

Rzyki kamera online na stok narciarski w Czarnym Groniu

Na obrazie z kamery widoczna jest trasa zjazdowa na stoku narciarskim Czarny Groń. Kompleks tras narciarskich o różnym stopniu trudności sprawia że jest to idealne miejsce dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Ośrodek położony jest w miejscowości Rzyki na osiedlu Praciaki w odległości około 7 kilometrów od Andrychowa. Rzyki to niewielka wieś położona w powiecie wadowickim, województwie małopolskim, usytuowana na uboczu, z dala od miejskiego zgiełku. Stwarza idealne warunki wypoczynkowe, jest dobrą alternatywą dla obleganych licznie przez turystów, dużych ośrodków narciarskich. W sezonie letnim urlopowicze stęsknieni za zimą skorzystać mogą z symulatora jazdy na nartach, szczególnie ciekawa opcja dla osób początkujących, ryzyko urazu spada praktycznie do zera.

Cisza, spokój, świeże powietrze, liczne szlaki turystyczne oraz rowerowe sprawiają że jest to idealne miejsce wypoczynku dla całej rodziny zarówno latem jak i zimą, dzięki bliskości większego miasta - Andrychowa, dojazd do miejscowości nie powinien stanowić większego problemu niezmotoryzowanym turystom.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.4 °C (63.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.35 km/h (2.08 mph)
  • wilgotność powietrza: 51 %
  • kierunek wiatru: 39 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Rzyki

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 121:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.