Czwartek, 08.12.2022 06:33

Rzyki - Ski centrum Czarny Groń

Link źródłowy

Rzyki kamera na wyciąg orczykowy

Rzyki to mała miejscowość położona niedaleko Andrychowa. Na osiedlu Praciaki znajduje się niewielki i spokojny ośrodek turystyczny Czarny Groń. Szczególnie zadowoleni będą urlopowicze nie cierpiący tłumów i długich kolejek. Na terenie ski centrum znajdują się 3 wyciągi orczykowe i 4 trasy narciarskie czynne w godzinach od 8 do 22. Najmniejszy wyciąg przygotowany został z myślą o najmłodszych. Różne poziomy trudności stoków narciarskich sprawiają że jest to przyjazne miejsce dla całych rodzin.

W ośrodku działają szkółki narciarskie, gdzie za dodatkową opłata pod okiem instruktorów możliwe jest opanowanie podstawowych umiejętności niezbędnych do jazdy na nartach. Przy parkingu ski centrum znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. W celu urozmaicenia pobytu warto się wybrać do położonej niedaleko Wieliczki czy też Muzeum Browaru w Żywcu.

Największą wadą ośrodku "Czarny Groń" jest stosunkowo krótki sezon narciarski, który często kończy się już w marcu, lecz nie jest to jedyna atrakcja dostępna na terenie ośrodka, chociaż na pewno jedna z większych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -3 °C (26.5 °F)
  • prędkość wiatru: 4.02 km/h (2.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 99 %
  • kierunek wiatru: 202 °
  • zachmurzenie: 54 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ski centrum Czarny Groń w miejscowości Rzyki

Ski centrum Czarny Groń

Powiązane kategorie z kamerą nr 48:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.