Sobota, 15.06.2024 23:24

Rzyki - Lodowisko Czarny Groń

Link źródłowy

Rzyki kamera na lodowisko Czarny Groń

Rzyki to niewielka, a przy tym malownicza wieś położona opodal Andrychowa. Na osiedlu Praciaki znajduje się Całoroczne Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjne Czarny Groń. Latem urlopowicze mają do dyspozycji park linowy, sztuczny stok, ski symulator oraz kort tenisowy.

Zimą Czarny Groń staje się Ski Centrum. Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji cztery trasy narciarskie, które obsługiwane są przez cztery wyciągi, dwa orczykowe i dwa krzesełkowe. Dla najmłodszych został przygotowany wyciąg zaczepowy. Kolejną atrakcją, którą widzicie na obrazie z kamery jest lodowisko na świeżym powietrzu, znajduje się one przy hotelu Czarny Groń. Niewątpliwie jest to kamera, którą przyjemnie się ogląda, bo zawsze tutaj coś się dzieje.

Ski Centrum Czarny Groń dość dynamicznie się rozwija, a przynajmniej stara, gdyż wszelkie próby rozbudowy stacji narciarskiej kończą się, jeszcze zanim się zaczną, a to wszystko za sprawą protestów ekologów. Kilka lat temu, po wybudowaniu nowego krzesełka okazało się, że nie może one być uruchomione, a inwestor musi rozebrać je na swój koszt. Wszystko na szczęście dla narciarzy, skończyło się dobrze i kolejka w grudniu 2014 roku ruszyła, po latach batalii w sądzie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.1 °C (59.2 °F)
  • prędkość wiatru: 3.99 km/h (2.48 mph)
  • wilgotność powietrza: 85 %
  • kierunek wiatru: 186 °
  • zachmurzenie: 55 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Lodowisko Czarny Groń w miejscowości Rzyki

Lodowisko Czarny Groń

Powiązane kategorie z kamerą nr 325:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.