Sobota, 22.06.2024 04:48

Rzyki - Stok narciarski Czarny Groń

Link źródłowy

Kamera online na stoku narciarskim u podnóży góry Czarny Groń

Cisza spokój, z dala od miejskiego zgiełku, zimą lodowisko, emocjonujące zjazdy na nartach zaś latem idealne miejsce do wyjścia na spacer, zwiedzania okolicy... W Rzykach na osiedlu Praciaki istnieje właśnie takie miejsce, u podnóży góry Czarny Groń.

Właśnie tam zlokalizowany jest kompleks hotelowo-turystyczny, około 7 kilometrów od Andrychowa. Góry, lasy, świeże rześkie powietrze, miejsce zupełnie odmienne od zatłoczonego miasta z unoszącymi się w powietrzu spalinami. Dopełnieniem błogiego szczęścia jest znajdująca się na terenie kompleksu wypoczynkowego restauracja z bardzo dobrym jedzeniem. W zależności od zasobności portfela turysty do wyboru jest wysokiej klasy hotel lub kilku osobowe domki, znajdujące się również na terenie kompleksu.

Możliwości aktywnego spędzania czasu jest wiele, dzięki czemu turyści nie powinni narzekać na nudę. Rodzice odwiedzający ośrodek z mniejszymi dziećmi, które jak wiadomo szybko się nudzą, mogą zabrać pociechy do położonego w odległości 50 kilometrów Parku Jurajskiego w miejscowości Zator.

Jest to jedna z kilku kamer zamieszczonych na terenie wyciągów narciarskich Czarny Groń, zapraszamy do przejrzenia i komentowania pozostałych!

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.1 °C (64.5 °F)
  • prędkość wiatru: 3.72 km/h (2.31 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 182 °
  • zachmurzenie: 32 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski Czarny Groń w miejscowości Rzyki

Stok narciarski Czarny Groń

Powiązane kategorie z kamerą nr 50:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.