Sobota, 22.06.2024 06:01

Poronin - Wyciąg U Jędrola

Link źródłowy

Poronin Suche kamera na wyciąg u Jędrola

Kamera, przekazująca powyższy obraz na żywo, zamontowana została w niewielkiej stacji narciarskiej "Wyciągi U Jędrola" znajdującej się w niewielkiej wsi Suche, usytuowanej tuż opodal Poronina. Obrotowa kamera zamontowana została tuż przy dolnej stacji głównego wyciągu, i ukazuje dolną część stoku.

Kręgosłupem stacji jest wyciąg orczykowy, o długości 450 metrów, pokonujący około 70 metrów różnicy. Po jego obu stronach wytyczone zostały dwie, łatwe, oznaczone kolorem niebieskim, trasy zjazdowe, które nadają się doskonale do nauki jazdy na nartach i dostarczą frajdy początkującym narciarzom. Specjalnie z myślą o najmłodszych zaś, nieco na uboczu, tuż obok, postawiony został krótki, 100-metrowy wyciąg obsługujący niewielkie poletko dla dzieci. Na miejscu wytyczone zostało także pole saneczkowe. Trasy przy obu wspomnianych wyżej wyciągach są oświetlone, sztucznie naśnieżane i ratrakowane.

Na terenie stacji "Wyciągi u Jędrola" działa niewielka wypożyczalnia sprzętu, a także restauracja i szałas regionalny. Ponadto praktycznie na stoku znajduje się pensjonat "U Jędrola". Ogromnym atutem tej mikro-stacji jest jej położenie w odległości zaledwie 500 metrów od popularnej Zakopianki.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.8 °C (64 °F)
  • prędkość wiatru: 4.06 km/h (2.52 mph)
  • wilgotność powietrza: 80 %
  • kierunek wiatru: 196 °
  • zachmurzenie: 71 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wyciąg U Jędrola w miejscowości Poronin

Wyciąg U Jędrola

Powiązane kategorie z kamerą nr 1110:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.