Środa, 24.07.2024 16:43

Poronin - Stacja narciarska

Link źródłowy

Poronin kamera na stację narciarską Suche Ski

Widoczna na obrazie z kamery stacja narciarska położona jest w niewielkiej wsi Suche, zaledwie 2 kilometry od miejscowości Poronin. Stacja rozpoczęła swą działalność w sezonie zimowym 2012-2013 - jest to jeden z najmłodszych kompleksów narciarskich powstałych w ostatnich latach na Podhalu.

Suche-Ski to niewielka rodzinna stacja narciarska, jej głównym elementem jest czteroosobowy wyciąg krzesełkowy o długości 640 metrów (widoczny na obrazie z kamery). Wzdłuż kolejki biegną trasy o szerokości do 50 metrów, rozdzielając się na kilka mniejszych, które łączą się przy dolnej stacji wyciągu. W większości są to trasy oznaczone kolorem niebieskim, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla początkujących narciarzy. W ubiegłym roku Suche-Ski zostało uhonorowane tytułem "Stacja Przyjazna Rodzinie".

Przy dolnej stacji kolejki znajduje się karczma z regionalnymi podhalańskimi przysmakami, a także serwis i wypożyczalnia sprzętu zaś niedaleko parkingów, przygotowany został krótki stok narciarski dla najmłodszych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.9 °C (69.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.7 km/h (2.92 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 338 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Poronin

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 203:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.