Piątek, 19.04.2024 19:44

Poronin - DW Jędrol

Link źródłowy

Poronin Suche kamera na DW u Jędrola

Dom Wczasowy "U Jędrola" to średniej wielkości obiekt noclegowy położony w niewielkiej wsi Suche, usytuowanej tuż opodal Poronina. Pensjonat wzniesiony został tuż opodal turystycznego szlaku wiodącego ze wsi Suche na Gubałówkę.

DW "U Jędrola" to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukając noclegu nie kierują się tylko bliskością licznych atrakcji. Pensjonat ze względu na swoje położenie na uboczu, gwarantuje ciszę i spokój, co z pewnością spodoba się turystom, którzy przyjechali w góry z większych miast. Obiekt dysponuje kilkunastoma pokojami z łazienkami oraz udogodnieniami typu TV i WIFI. Na terenie pensjonatu znajduje się także basen wewnętrzny oraz zewnętrzny, a tuż obok usytuowane jest średniej wielkości boisko do koszykówki i siatkówki.

Ogromną zaletą DW "U Jędrola" bez wątpienia jest fakt, iż w pobliżu obiektu wybudowana została niewielka stacja narciarska, dysponująca dwiema trasami narciarskim, które obsługiwane są przez 450-metrowy wyciąg orczykowy. A specjalnie z myślą o najmłodszych, nieco na uboczu, wytyczone zostało niewielkie poletko ze 100-metrowy wyciągiem dla dzieci.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 2.4 °C (36.2 °F)
  • prędkość wiatru: 4.78 km/h (2.97 mph)
  • wilgotność powietrza: 97 %
  • kierunek wiatru: 202 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: DW Jędrol w miejscowości Poronin

DW Jędrol

Powiązane kategorie z kamerą nr 1151:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.