Środa, 24.07.2024 18:39

Poronin - Ośrodek narciarski

Link źródłowy

Poronin kamera na ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski widoczny na obrazie z kamery znajduje się w górnej części stoku, jest to jeden z dwóch wyciągów obsługujących trasy narciarskie w Suche-Ski. Na jednej z kamer udostępnionych w naszym serwisie zobaczyć możecie czteroosobową kolejkę krzesełkową położoną opodal wyciągu orczykowego.

Ośrodek narciarski Suche-Ski położony jest około 2 kilometry od Poronina oraz drogi zakopianki, jest to niewątpliwie jedna z większych zalet ośrodka. Turyści do dyspozycji mają dwie główne trasy oznaczone kolorem czerwonym oraz niebieskim. Trasa niebieska, która biegnie wzdłuż kolejki krzesełkowej rozdziela się, łącząc się dopiero przy dolnej stacji. Opodal kas i parkingu położony jest oddzielny wyciąg przygotowany specjalnie z myślą o najmłodszych.

Niewątpliwie jest to idealne miejsce do nauki jazdy na nartach - bardzo wydajny system naśnieżania oraz północna ekspozycja stoku sprawia, że panują tu wspaniałe warunki narciarskie. Warto wspomnieć, że w bezśnieżnym sezonie narciarskim 2013-2014 panowały bardzo dobre warunki na stoku.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.1 °C (68.3 °F)
  • prędkość wiatru: 3.94 km/h (2.45 mph)
  • wilgotność powietrza: 95 %
  • kierunek wiatru: 339 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Poronin

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 204:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.