Piątek, 23.02.2024 04:59

Mielno - Promenada

Promenada - Mielno

Mielno kamera na promenadę

Mielno posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę noclegową. Począwszy od kwater prywatnych, przez pensjonaty i wille, aż po czterogwiazdkowe hotele. Powyższy obraz pochodzi z kamery zamontowanej przy budynku Villa i Taverna "RAFA" przy ulicy Kościuszki 14f w Mielnie na promenadę.

Villa i Taverna "Rafa" w swojej ofercie posiada kilka pokoi dwu- i trzyosobowych, apartamenty czteroosobowe, a także pokoje typu studio. Wszystkie z nich wyposażone są w niezbędny sprzęt typu: TV, lodówka, czajnik elektryczny, sprzęt plażowy oraz własną łazienkę. Z części pokoi roztacza się fenomenalny widok na Bałtyk i plażę, gdyż obiekt usytuowany jest zaledwie 20 metrów od niej. Na miejscu funkcjonuje również restauracja włoska, w której menu znajdują się także świeże ryby.

Największym atutem Villi "Rafa" jest oczywiście lokalizacja. Zakwaterowanie przy plaży, największej atrakcji miasta, a także w pobliżu licznych punktów gastronomicznych i promenady sprawia, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce. Jedyną i największą wadą na pierwszy rzut oka jest cena. Za dwuosobowy pokój w szczycie sezonu zapłacimy ponad 300 złotych.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.1 °C (52 °F)
  • prędkość wiatru: 14.45 km/h (8.98 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 207 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 987 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Promenada w miejscowości Mielno

Promenada

Powiązane kategorie z kamerą nr 418:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.