Sobota, 22.06.2024 05:00

Kamery w Mielnie (1)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Mielno - opis

Mielno jest jedną z najpopularniejszych miejscowości letniskowych nad Bałtykiem. Położona jest ok. 12 kilometrów od Koszalina, w północnej części powiatu koszalińskiego, w województwie zachodniopomorskim. Największą atrakcją nadmorskiego miasteczka jest oczywiście czysta i zadbana plaża, stanowi ona także swoistą wizytówkę miasta. Wzdłuż niej biegnie promenada, na której znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, punkty handlowo-usługowe oraz oczywiście smażalnie ryb.

Mielno w swojej ofercie ma pełną gamę atrakcji dla wszystkich. Najmłodsi mają do dyspozycji wesołe miasteczko i uliczne zwierzyńce, gdzie można z bliska zobaczyć słonia lub wielbłąda. Nieco starsi i odważniejsi mogą tu skoczyć na bangy. Kiedy słońce schowa się za chmurami i nadejdzie deszcz możecie wybrać się do pełnowymiarowej hali sportowej lub jednego z kilku krytych basenów. Sercem miasta jest ul. Kościuszki, która pełni rolę deptaka. Znajdują się tu restauracje oraz knajpki, można tu także odpocząć przy fontannie. W pobliżu znajduje się średniowieczny gródek strażniczy otoczony fosą. Jest on usytuowany pomiędzy ul. Kościelną a Morzem Bałtyckim.

Mielno jest świetnym miejscem wypoczynkowym pod warunkiem, że nie przeszkadzają nam tłumy turystów. Nie jest to miejsce, w którym zaznamy ciszy i spokoju, lecz jeśli nam to nie przeszkadza, jest to kurort godny polecenia. Mielno posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę gastronomiczną oraz noclegową. Począwszy od kwater prywatnych, przez pensjonaty, na hotelach kończąc, dzięki czemu każdy powinien znaleźć nocleg odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.