Czwartek, 30.03.2023 03:01

Mielno - Morze Bałtyckie

Morze Bałtyckie - Mielno

Mielno kamera na Morze Bałtyckie

Mielno to idealna propozycja dla wszystkich osób, którym nie przeszkadza wszechobecny gwar i obecność tłumów ludzi, ta nadbałtycka miejscowość w ciągu kilku ostatnich lat zyskała pokaźne grono turystów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Na popularność Mielna poza granicami naszego kraju mocno wpłynął organizowany tutaj od 2004 roku Międzynarodowy Zlot Morsów.

Mielno posiada bardzo szeroką, zadbaną, a przy tym bezpieczną plażę (strzeżoną), która latem przyciąga tłumy turystów. Urlopowicze, oprócz piaszczystej plaży i Morza Bałtyckiego mają do dyspozycji szereg innych atrakcji, w tym usytuowany opodal park linowy, a także promenadę spacerową, przy której znajdują się liczne punkty gastronomiczne. Mielno to także wymarzone miejsce dla pasjonatów sportów wodnych, którzy mogą pielęgnować swoje umiejętności nie tylko w Bałtyku, ale także w jeziorze Jamno połączonym z morzem.

Mielno nie jest największym kurortem nad polskim morzem, a mimo to jest jednym z najchętniej odwiedzanych, głównie przez młodych ludzi. Nie da się jednoznacznie określić na czym polega fenomen Mielna, którego inne miejscowości nie posiadają, lub posiadają ale przyciąga on znacznie mniejsze rzesze turystów. Może ktoś z Was, drodzy użytkownicy wie, na czym polega fenomen Mielna? Jeśli tak, to czekamy na komentarze!

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.5 °C (40 °F)
  • prędkość wiatru: 4.47 km/h (2.78 mph)
  • wilgotność powietrza: 93 %
  • kierunek wiatru: 183 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Morze Bałtyckie w miejscowości Mielno

Morze Bałtyckie

Powiązane kategorie z kamerą nr 417:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.