Czwartek, 07.07.2022 03:45

Laskowa - Stok narciarski

Stok narciarski - Laskowa

Laskowa kamera na stok narciarski

W ciągu kilku ostatnich lat infrastruktura turystyczna w obrębie terenu Beskidu Wyspowego znacznie się rozrosła. Zmodernizowane zostały drogi dojazdowe do miejscowości turystycznych, a w tym samym czasie baza noclegowa oraz gastronomiczna, a przede wszystkim narciarska, dynamicznie się rozwinęła, co niewątpliwie wpłynęło pozytywnie na rozwój turystyki w całym regionie.

Laskowa-Ski powstała w 2003 roku i od tego czasu szybko się rozwija, obecnie stok narciarski oddaje do dyspozycji narciarzy ponad cztery kilometry tras zjazdowych, trzy wyciągi orczykowe oraz nowoczesną czteroosobową kolej krzesełkową o długości 1500 metrów. Największym zainteresowaniem cieszy się główna czerwono-niebieska trasa rodzinna. Nie najgorzej prezentuje się również zaplecze kompleksu narciarskiego Laskowa Ski. W pobliżu dolnej stacji znajdziemy punkty gastronomiczne, hotel oraz wypożyczalnię i serwis sprzętu. Na terenie stacji działa szkółka narciarska dla dorosłych, natomiast dla dzieci specjalnie przygotowane jest przedszkole narciarskie.

Dynamiczny rozwój stacji narciarskich, które zaczęły wyrastać w rejonach Beskidu Wyspowego jak grzyby po deszczu spowodował, że tereny te stały się doskonałą bazą wypadową na zimowy wypoczynek.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 10.8 °C (51.5 °F)
  • prędkość wiatru: 2.41 km/h (1.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 230 °
  • zachmurzenie: 85 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Laskowa

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 214:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.