Niedziela, 25.02.2024 09:07

Laskowa - Hotel przy ośrodku narciarskim

Hotel przy ośrodku narciarskim - Laskowa

Hotel Trawers w Laskowej z kamery online

U podnóża Góry Kamionna, obok stacji narciarskiej Laskowa-Ski znajduję się Hotel Trawers, który wraz z ośrodkiem sportowym w 2002 roku został wyróżniony jako "Małopolski As Turystyki" przyznany przez Małopolską Agencję Turystyki.

Hotel Trawers gwarantuje turystom wiele pozytywnych i niezapomnianych wrażeń. Znajdziemy w nim bar i restaurację oferującą regionalne potrawy, które koniecznie trzeba spróbować podczas pobytu, przygotowany jest również grill-bar na świeżym powietrzu. Hotel wybudowany został blisko stoku narciarskiego, więc jest to idealne miejsce w szczególności dla osób, które odwiedzają Laskową, głównie ze względu na stok narciarski. Na szczycie Góry Kamionna znajduje się kolejny punkt gastronomiczny "Gazdówka", gdzie przy dobrej pogodzie podziwiać możemy panoramę Tatr, popijając ciepłą malinową herbatkę. W okolicy znajduje się wiele interesujących zabytków. Należy do nich m.in. gotycki Kościół w Ujanowicach z 1509 r. Poświęcając około 45 minut możemy wybrać do najstarszego zakładu wydobywczego w Europie – kopalni soli w Bochni, niedaleko zaś znajduje się kopalnia soli w Wieliczce.

Kamera znajduje się przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego - widoczna jest tylko niewielka część budynku hotelu. Nie jest to jedyna kamera dostępna w naszym serwisie z kompleksu narciarskiego Laskowa-Ski, zapraszamy do oglądania.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5.6 °C (42 °F)
  • prędkość wiatru: 2.74 km/h (1.7 mph)
  • wilgotność powietrza: 76 %
  • kierunek wiatru: 180 °
  • zachmurzenie: 87 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Hotel przy ośrodku narciarskim w miejscowości Laskowa

Hotel przy ośrodku narciarskim

Powiązane kategorie z kamerą nr 81:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.